ساخت یک میانبر جهت فعال و غیرفعال سازی دیوار آتشین(Firewall) در ویندوز - دانلود فیلم با لینک مستقیم


http://s5.picofile.com/file/8122701650/Windows_Firewall.png
 


جهت فعال سازی و غیرفعال سازی دیوار آتشین در ویندوز بایستی ابتدا به Control Panel و سپس  Windows Firewall رفته و آن را فعال کنیم که این راه تا حدودی طولانی است. هم اکنون قصد داریم روشی میانبر از طریق ساخت Shortcut در ویندوز جهت فعال و غیرفعال نمودن Firewall برای شما بازگو کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید تنها با یک کلیک بر روی آیکون مربوطه بر روی دسکتاپ دیوار آتشین را فعال نمایید و یا غیرفعال
 

 
ابتدا جهت ساخت یک Shortcut برای غیرفعال سازی دیوار آتشین(Firewall):برروی فضای خالی از دسکتاپ راست کلیک نموده و از New گزینه Shortcut راانتخاب کنید.در پنجره باز شده دستور زیر را وارد نموده و دکمه Next رابزنید:netsh firewall set opmode disableسپس نامی همانند Disable Firewallیا هر عنوان دلخواه دیگری برای آن انتخاب نمایید و بر روی دکمه Next کلیک کنید تا فایل میانبر ساخته شود.
 
اکنون اگر بر روی فایل ساخته شده دوبار کلیک کنید ابتدا پنجره ای سیاه رنگ باز و بسته میشود، سپس تغییراعمال میگردد.جهت فعال نمودن دیوار آتشین نیز به همانند روش بالا یکShortcut جدید بسازید.
در مرحله اول دستور زیر را در آن واردکنید:netsh firewall set opmode enableو نام آن را Enable Firewallبگذارید.اکنون با دوبار کلیک بر روی این فایل جدید دیوار آتشین فعالمیگردد.جهت اطمینان از این موضوع نیز میتوانید به Control Panel Windows Firewall مراجعه کنید و ببینید گزینه فعال سازی Firewall بر رویOn یا Off تنظیم شده است.

بر چسب ها:ساخت یک میانبر جهت فعال و غیرفعال سازی Firewall، Firewall،فعال سازی Firewall، غیرفعال سازی Firewall،نحوهی ساخت میانبر
 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد